Н О В А К Р А ї Н А З Е М Л І

Единия

 

Єдинiя - це реально існуюча країна на Землі, яка буде розвиватися і збільшуватися. Вона об'єднує в собі всіх людей, незалежно від їхньої національності, віросповідання, культури та інших зовнішніх відмітних громадських характеристик. Громадяни цієї країни - це, в першу чергу, люди, обізнані, що вони жителі Землі, що саме це їх основа, яка дає право називатися Людиною. Єдинiя - це велика і могутня держава людей, які пережили рамки власності на чиюсь землю, релігію, вчення, культуру і т.д.

Характеристики Єдинiї

 1. Територія Єдинiї - вся Земля.
 2. Єдинiя не має меж - унаслідок першого пункту.
 3. У Єдинiї немає правителів, всі її громадяни рівні.
 4. Держава Єдинiя - це, в першу чергу, високий рівень її жителів. Саме це визначає існування цієї унікальної країни.
 5. У Єдинiї немає місця насильству навіть в думках. Її жителі не їдять трупи тварин , а саме: м'ясо, рибу, яйця та продукти що їх містять.
 6. Основна місія будь-якого жителя Єдинiї - відродити Землю, підняти її на досконалий рівень і створити грунтовний фундамент для щасливого і плідного життя всіх її громадян, які живуть зараз і які будуть жити в майбутньому.
 7. Головний принцип Єдинiї - трансформація свідомості, як єдиний спосіб стати єдиною країною на Землі, позбавленої будь-яких недоліків.

Як стати громадянином Єдинiї?

 1. Громадянином Єдинiї має право стати будь-яка людина, що живе на Землі.
 2. Людина, що бажає жити в Єдинiї, повинна свідомо прийняти рішення про проживання в цій прекрасній країні і виконувати всі пункти Конституції Єдинiї (викладено нижче).

Конституція Єдинiї

 1. Всі жителі Єдинiї усвідомлюють, що кожна людина на Землі унікальниа, в повній і абсолютній мірі, і всі рівні між собою в усіх відношеннях.
 2. Громадянин Єдинiї не здійснює насильства навіть у своїх думках, а також не їсть м'ясо тварин, рибу, яйця та продукти що їх містять.
 3. Мешканці Єдинiї не повинні завдавати будь-якої шкоди Землі, наприклад: забруднювати повітря, річки і грунт, вбивати живих істот, заради їхнього хутра, нутрощів, шкіри або для їжі, по-варварськи (брати більше необхідного) ставитися до природних ресурсів Землі і т. д.
 4. Проживаючi у Єдинiї приділяють кожен день трохи часу дуже простій медитації: вони усвідомлюють факт свого перебування в Єдинiї, як єдинiй, яка об'єднує всіх, країні на Планеті Земля, яка є космічним тілом Всесвіту, і від усього серця бажають Єдинiї процвітання і бажають усім її жителям любові , досконалості і щастя.
 5. Громадяни Єдинiї прагнуть до досконалості, тому частково або повністю витрачають свій час на будь-яку духовну практику, яку вибирають згідно своїм перевагам.
 6. У Єдиному по можливості всi спрямовані до простого життя, тому, наскільки це можливо, обмежують використання різних "благ" цивілізації.
 7. Кожен громадянин Єдинiї чітко розуміє, що дотримання цієї Конституції забезпечує його необмежений час проживання в цій країні, а не дотримання - миттєво позбавляє його такої можливості.

Як звуть жителів Єдинiї, і вимова?

 1. Чоловіків Єдинiї називають: єдини (мн. ч.) і єдин (од. ч.).
 2. Жінок Єдинiї називають: єдини (мн. ч.) і єдина (од. ч.).
 3. Спільне звернення до всіх громадян єдині: єдини.
 4. Слово "Єдuнiя" - вимовляється з наголосом на першу букву "и".

Прапор Єдинiї

 1. Прапор Єдинiї є прапор, який містить в собі всі кольори. Іншими словами - це веселка.
 2. Такий прапор відповідає інтересам будь-яких світоглядів і об'єднує в собі всі країни світу в одну, тому що містить в собі всі кольори будь-яких прапорів будь-яких країн, що існують зараз на Землі.
 3. Герб Єдинiї відсутній як такий, тому що це пережиток духу завоювань і переваги одних людей над іншими. Його еквівалентом є краса, яка навколо.
 4. Гімн Єдинiї - це звуки природи і тиша, чутна в медитаціях. А також пісні людей, з відкритими серцями, їх музика, народжувана бажанням висловити неосяжну радість і красу, розлиту у Всесвіті.

Единия

Єдинiя Чи є Єдинiя політично визнаною країною?

 1. Єдинiя не потребує того, щоб її визнавали будь-які політики чи інші територіальні країни, тому використовує те, що є на даний момент часу і розвиває це до повного поглинання в собі всього недосконалого, що є у світі, шляхом трансформації.
 2. Також Єдинiя не є віртуальною країною або вигаданою, яка існує тільки в людській свідомості. Це реально існуюча країна, оскільки закріплюється за кожною людиною, що живе в ній, зокрема, і на Землі, взагалi, як на планетарному тілі, шляхом об'єднання всіх людей що живуть на ній.

Які переваги мають мешканці Єдинiї?

 1. Головним чином - єдини (жителі Єдинiї) на тілі Землі і перед обличчям Всесвіту представляються як здорові клітини, здорового організму, про які дбатимуть Понад. На Землі є також люди, які бачаться як хворі клітини, які підлягають або лікуванню, або видаленню. Єдини можуть бути у великій мірі впевнені, що при початку чистки Землі - вони залишаться жити і це життя буде прекрасним.
 2. Єдини, будучи жителями всієї Землі, створюють особливе глобальне поле, яке об'єднує їх всіх і яке дуже сильно допомагає їм у будь-який їхній діяльності.
 3. Ставши громадянином Єдинiї, єдини починають свій розвиток швидко і на всіх рівнях, рухаючись до досконалості найкоротші шляхом.
 4. Перед єдинами відкриваються Знання, які приховували від людей, здатних за їх допомогою нанести шкоду Планеті Земля. Це дуже могутні Знання та здібності.

Потрібно розуміти, що бути громадянина Єдинiї почесно. Це дуже досконала і унікальна країна. Ви не можете доїхати до неї або долетіти звичайними засобами пересування, але в той же самий час Ви можете миттєво опинитися в ній і також швидко вийти з неї - якщо будете чи не будете дотримуватися її головних принципів (Конституції Єдинiї).

 

Стати громадянином Єдинiї

 

Питання та відповіді

 

Число громадян Єдинiї на даний момент:

12712